Konstrukcje stalowe

Firma MR Dźwigi specjalizuje się w montażach obiektów o konstrukcji stalowej, oraz wykonaniu fundamentów, ław i wylewek na potrzeby montażu tych konstrukcji. Obecnie współpracujemy z różnymi firmami przy realizacji inwestycji. Jesteśmy otwarci na nową współpracę z różnymi producentami hal stalowych w zakresie wykonania fundamentów, montażu oraz wykończenia zewnętrznego i wewnętrznego tych obiektów.

Kontakty w branży pozwalają nam, podjąć się samodzielnej realizacji obiektów stalowych. Wykonywane obiekty mogą być realizowane od stanu zerowego do końcowego, włącznie z montażem ścian, dachu, świetlików oraz okien i drzwi.

Zajmujemy się kryciem obiektów, wykonywaniem elewacji stalowych, wraz z obróbkami zewnętrznymi. Sprzęt, który posiadamy pozwala nam na podjęcie współpracy przy budowie dużych obiektów przemysłowych, zapewniając terminowość i rzetelność wykonania zleconych prac.

Preferujemy działania na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego. Mamy jednak techniczne możliwości podjąć współpracę na terenie całego kraju. Posiadamy pracowników z długoletnim  doświadczeniem w realizacji różnych przedsięwzięć budowlanych. Posiadamy także, własną kadrę techniczną z uprawnieniami budowlanym.